1310 nm vieno režimo SM šviesolaidiniai cirkuliatoriai
  • 1310 nm vieno režimo SM šviesolaidiniai cirkuliatoriai1310 nm vieno režimo SM šviesolaidiniai cirkuliatoriai
  • 1310 nm vieno režimo SM šviesolaidiniai cirkuliatoriai1310 nm vieno režimo SM šviesolaidiniai cirkuliatoriai
  • 1310 nm vieno režimo SM šviesolaidiniai cirkuliatoriai1310 nm vieno režimo SM šviesolaidiniai cirkuliatoriai
  • 1310 nm vieno režimo SM šviesolaidiniai cirkuliatoriai1310 nm vieno režimo SM šviesolaidiniai cirkuliatoriai

1310 nm vieno režimo SM šviesolaidiniai cirkuliatoriai

„BoxOptronics“ 1310 nm vieno režimo SM šviesolaidiniai cirkuliatoriai galimi be galo, su FC/PC jungtimis arba su FC/APC jungtimis. Mūsų 1310 nm SM šviesolaidinių cirkuliatorių maksimali galia yra 500 mW (CW). 1310 nm vieno režimo SM šviesolaidiniai cirkuliatoriai pasižymi pažangia mikrooptikos konstrukcija, mažu įterpimo nuostoliu, mažu poliarizacijos jautrumu, didele izoliacija ir dideliu stabilumu. Dėl puikių šio gaminio savybių jis yra idealus pasirinkimas šviesolaidinių stiprintuvų sistemose, siurblių lazeriniuose dioduose ir optinio pluošto jutikliuose.

Modelis:1310 nm Single Mode SM Fiber Optic Circulators

Siųsti užklausą

Prekės aprašymas

1. 1310 nm vienmodžių SM šviesolaidinių cirkuliatorių pristatymas

„BoxOptronics“ 1310 nm vieno režimo SM šviesolaidiniai cirkuliatoriai galimi be galo, su FC/PC jungtimis arba su FC/APC jungtimis. Mūsų 1310 nm SM šviesolaidinių cirkuliatorių maksimali galia yra 500 mW (CW).
1310 nm vieno režimo SM šviesolaidinis cirkuliatorius pažangus mikrooptikos dizainas, pasižymi mažu įterpimo nuostoliu, mažu poliarizacijos jautrumu, didele izoliacija ir dideliu stabilumu. Dėl puikių šio gaminio savybių jis yra idealus pasirinkimas šviesolaidinių stiprintuvų sistemose, siurblių lazeriniuose dioduose ir optinio pluošto jutikliuose.

2. 1310 nm vieno režimo SM šviesolaidinių cirkuliatorių savybės

Mažas įterpimo praradimas;

Žemas PDL;

Didelė izoliacija;

Didelis stabilumas ir patikimumas.

3. 1310 nm vienmodžių SM šviesolaidinių cirkuliatorių taikymas

EDFA, DWDM ir OTDR;

Dviejų krypčių perdavimo sistema.

4. 1310 nm vienmodžių SM šviesolaidinių cirkuliatorių elektrooptinės charakteristikos (T=25â)

Parametras Vienetas P klasė Pažymys
Konfigūracija - 1 prievadas – 2 prievadas – 3 prievadas
Veikimo bangos ilgis nm 1310 +/- 30
Kanalo viršūnės izoliacija dB >50
Kanalo min izoliacija dB >40
Įdėjimo praradimas Tipiškas dB 0.6 0.8
Maksimalus dB 0.8 1.0
„Channel Crosstalk“. dB >50
PDL dB <0,15
Grąžinimo praradimas dB ¥50
PMD ps 0,1 €
Darbinė temperatūra 0~+70
Laikymo temperatūra -40~+85
Pluošto tipas - Corning SMF -28e
Pluošto ilgis m 1m arba Nurodykite
Matmenys mm Φ 5,5xL50
Galios perdavimas mW 500

5. 1310 nm vieno režimo SM šviesolaidinių cirkuliatorių pristatymas, pristatymas ir aptarnavimas

Visi gaminiai buvo išbandyti prieš išsiunčiant;

Visiems gaminiams suteikiama 1–3 metų garantija. (Praėjus kokybės garantijos laikotarpiui imti atitinkamą priežiūros paslaugų mokestį.)

Vertiname jūsų verslą ir siūlome greitą 7 dienų grąžinimo politiką. (7 dienos po prekių gavimo);

Jei prekės, kurias perkate iš mūsų parduotuvės, nėra tobulos kokybės, tai yra, jos neveikia elektroniniu būdu pagal gamintojo specifikacijas, tiesiog grąžinkite jas mums, kad galėtume pakeisti arba grąžinti pinigus;

Jei prekės yra brokuotos, praneškite mums per 3 dienas nuo pristatymo;

Visos prekės turi būti grąžintos jų pradinės būklės, kad būtų galima grąžinti pinigus arba juos pakeisti;

Pirkėjas yra atsakingas už visas patirtas siuntimo išlaidas.

6. DUK

Klausimas: kokios yra programos ir bangos ilgio tikslumas?

A: „Box optronics“ siūlo 1064 nm 1310 nm 1550 nm skaidulinį optinį cirkuliatorių.

Kl .: Kokios optinės jungties jums reikia?

A: Box optronics gali nemokamai pritaikyti optinę jungtį pagal reikalavimą.

Hot Tags: 1310 nm vieno režimo SM šviesolaidiniai cirkuliatoriai, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, gamykla, pritaikyta, masinė, Kinija, pagaminta Kinijoje, pigu, žema kaina, kokybė